Problemy z gardłem?
Chrypka? Utrata głosu?

Jeśli wskutek przeziębienia pojawił się u Ciebie ból gardła, suchość w jamie ustnej czy trudności w przełykaniu, zastosuj skuteczną pomoc:

Pastylki na gardło isla® medic hydro+.

SKUTECZNE ŁAGODZENIE OBJAWÓW I EFEKTYWNA REGENERACJA

Zawarte w pastylkach isla® medic hydro+ kompleks hydrożelowy, kwas hialuronowy oraz wyciąg z porostu islandzkiego podczas ssania tworzą filtr ochronny dla podrażnionych błon śluzowych oraz nawilżają intensywnie uszkodzoną śluzówkę gardła i krtani.

Dodatkowo technologia Optaflow® zwiększa wydzielanie śliny wzmacniając efekt nawilżenia.

Połączone działanie trzech składników znajdujących się w isli® medic hydro+ zapewnia skuteczne działanie nawilżające w obrębie jamy ustnej, gardła i krtani.

 

isla® medic hydro+
Potrójny efekt działania

Cechy wyróżniające formułę
isla® medic hydro+

Kompleks hydrożelowy

Zadaniem tej substancji jest długotrwałe zabezpieczanie błony śluzowej gardła przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Kwas hialuronowy

Substancja biotechnologiczna znajdująca się w tkance łącznej chrząstki i ciele szklistym oka. Zadaniem kwasu hialuronowego jest zapewnienie intensywnego nawilżania.

Wyciąg z porostu islandzkiego

Substancja pochodzenia roślinnego, która chroni i nawilża błony śluzowe.

Technologia Optaflow®

Specjalny zestaw aromatów, którego zadaniem jest zwiększenie wydzielania śliny w jamie ustnej.
Optaflow® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Symrise AG, Niemcy.

Mentol

powoduje uczucie świeżości w jamie ustnej.

ISLA® MEDIC HYDRO+

PASTYLKI DOPASOWANE DO RÓŻNYCH POTRZEB

isla® medic hydro+

Zalecane w przypadku
bólu gardła i problemów
z przełykaniem związanych
z przeziębieniem

 

isla® medic hydro+

o smaku wiśniowym
Zalecane szczególnie
w przypadku podrażnienia
strun głosowych

 

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej www.prospan.pl oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody  jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie.  Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-761) przy ul. Cypryjskiej 2A, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

 

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej www.isla.pl wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody