Najczęściej zadawane
pytania i materiały
do pobrania
Pytania, odpowiedzi i broszury informacyjne

Najczęściej zadawane pytania i materiały do pobrania

Pytania, odpowiedzi i broszury informacyjne

Pytania ogólne
Czym jest porost islandzki i jakie ma działanie?
Porost islandzki, jak sama nazwa wskazuje, należy do porostów. Zawarty w produktach isla® specjalny ekstrakt z porostu islandzkiego w ponad 80% składa się ze śluzu roślinnego. Podczas ssania jest uwalniany niczym balsam i rozprowadzany po jamie ustnej, gardle i jego tylnej ścianie. W ten sposób powstaje warstwa ochronna, która zabezpiecza błonę śluzową przed podrażnieniami i atakami patogenów chorobotórczych.
Czy produkty isla® są wegetariańskie?
Tak, wszystkie produkty isla® są odpowiednie dla wegetarian, ponieważ nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego, takich jak żelatyna.
Czy produkty isla® są bezglutenowe?
Tak, wszystkie produkty isla® są bezglutenowe, a więc odpowiednie dla osób z celiakią.
Czy produkty isla® są wydawane na receptę?
Pastylki isla® są dostępne bez recepty.
Ile jest wyrobów medycznych isla®?
Obecnie w Polsce dostępne są następujące produkty: isla® medic acute, isla® medic acute o smaku miodowo-cytrusowym, isla® medic voice, isla® junior oraz cenione klasyki – isla® moos, isla® cassis oraz isla® mint.
W jakich opakowaniach są dostępne produkty isla®?
isla® junior, isla® medic acute i isla® medic voice są dostępne w opakowaniach po 20 pastylek. Produkty isla® moos i isla® mint występują w opakowaniach po 30 albo 60 pastylek. Najpopularniejsze pastylki isla® cassis występują w opakowaniach 10, 30 i 60-pastylkowych.
Najważniejsze informacje dotyczące stosowania
Czy dzieci mogą stosować produkty isla®?
Odpowiednim produktem do celowanego leczenia problemów z gardłem związanych z przeziębieniem u dzieci od 4. roku życia jest isla® junior. Produkty isla® moos, isla® cassis, i isla® mint również mogą być stosowane u dzieci od 4. roku życia. Warunkiem jest, aby dzieci potrafiły już bezpiecznie ssać pastylki. isla® medic acute, isla® medic acute o smaku miodowo-cytrusowym i isla® medic voice mogą być stosowane u dzieci od 6. roku życia.
Ile pastylek isla® dziennie mogę zastosować?
W zależności od potrzeby dziennie można zastosować maksymalnie 6 pastylek isla® medic acute, isla® medic acute w smaku miodowo-cytrusowym, isla® medic voice i isla® junior. W przypadku produktów isla® moos, isla® cassis i isla® mint zależnie od potrzeb można ssać po 1–2 pastylki kilka razy dziennie, aby złagodzić dolegliwości.
Jak stosować pastylki isla®?
Pastylki należy ssać powoli do ich całkowitego rozpuszczenia. Ważne: W przypadku dzieci należy zwrócić uwagę, czy potrafią już bezpiecznie ssać pastylki.
Czy mogę stosować produkty isla® w czasie ciąży i karmienia piersią?
Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania produktów isla® w czasie ciąży i karmienia piersią. Dotyczy to wszystkich pastylek isla®.
Wszystko o isla® original
Ile pastylek isla® original dziennie mogę zastosować?
W zależności od potrzeb osoby dorosłe i dzieci w wieku powyżej 4 lat mogą ssać po 1–2 pastylki kilka razy dziennie. Należy pamiętać, aby ssać pastylki powoli do ich całkowitego rozpuszczenia.
Czy pastylki isla® original są bezlaktozowe i bezglutenowe?
Tak! Żaden z czterech wariantów smakowych nie zawiera laktozy ani glutenu.
Czy produkty isla® są bezglutenowe?
Tak, wszystkie warianty smakowe są bezglutenowe.
Czy mogę stosować pastylki isla® original w czasie ciąży i karmienia piersią?
Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania produktów isla® original w czasie ciąży lub karmienia piersią.
Czy osoby chorujące na cukrzycę powinny zwrócić na coś uwagę przed zastosowaniem pastylek isla® original?
Wskazówki dla diabetyków: 1 pastylka isla® cassis zawiera 112 mg sorbitolu i 285 mg maltitolu = 0,033 WW. 1 pastylka isla® moos zawiera 424 mg sacharozy = 0,035 WW. 1 pastylka isla® mint zawiera 92 mg sorbitolu (zamiennika cukru) = 0,031 WW.
Czy dzieci mogą stosować produkty isla® original?
Produkty isla® moos, isla® cassis, isla® mint oraz isla® junior są odpowiednie dla dzieci od 4. roku życia. Ważne: Należy zwrócić uwagę na to, czy dziecko potrafi już bezpiecznie ssać pastylkę.
Wszystko o isla® medic
Kiedy stosować isla® medic acute?
Pastylki isla® medic pomagają łagodzić typowe dolegliwości związane z przeziębieniem lub problemy z gardłem, takie jak podrażnienie gardła wywołujące kaszel i chrypkę oraz wysuszenie błon śluzowych i podrażnienie strun głosowych.
Kiedy stosować isla® medic voice?
Stosowanie isla® medic voice jest zalecane w przypadku problemów z głosem związanych z przeciążeniem, chrypki, jak również wysuszenia błon śluzowych i podrażnienia strun głosowych.
Ile pastylek isla® medic dziennie mogę zastosować?
W zależności od potrzeb osoby dorosłe i dzieci od 6. roku życia mogą zastosować do 6 pastylek na dobę. Należy pamiętać, aby ssać pastylki powoli do ich całkowitego rozpuszczenia.
Czy dzieci mogą stosować produkty isla® medic?
Tak! Produkty isla® medic mogą być stosowane przez dzieci od 6. roku życia. Zalecana ilość wynosi maksymalnie 6 pastylek na dobę.
Czy produkty isla® medic są bezglutenowe?
Tak! Pastylki isla® medic są bezglutenowe, a więc odpowiednie dla osób z celiakią
Czy mogę stosować pastylki isla® medic original w czasie ciąży i karmienia piersią?
Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania produktów isla® medic w czasie ciąży lub karmienia piersią.
Wszystko o isla® junior
Kiedy stosuje się pastylki isla® junior?
Pastylki isla® junior można stosować w celu łagodzenia typowych problemów związanych z przeziębieniem i gardłem, takich jak podrażnienie gardła wywołujące kaszel i chrypka. Pastylki isla® junior mogą przynieść ulgę dziecku także w przypadku utrudnionego oddychania przez nos oraz wysuszonej i podrażnionej błony śluzowej gardła, które mogą prowadzić do trudności z przełykaniem i bólu gardła.
Od jakiego wieku moje dziecko może stosować pastylki isla® junior?
Pastylki na gardło o smaku truskawkowym są odpowiednie dla dzieci od 4. roku życia. Należy zwrócić uwagę na to, czy dziecko potrafi już bezpiecznie ssać pastylki.
Ile pastylek isla® junior może dziennie zastosować moje dziecko?
W zależności od potrzeb dzieci w wieku powyżej 4. roku życia mogą ssać do 6 pastylek na dobę. Należy zwrócić uwagę na to, czy dziecko potrafi już bezpiecznie ssać pastylki.
Czym są słodzone pastylki isla® junior?
Zamiast cukru pastylki zawierają naturalne substancje słodzące pozyskane ze stewii. 1 pastylka zawiera zamienniki cukru w postaci sorbitolu (0,312 g) i maltitolu (0,685) = 0,083 WW.
Czy osoby chorujące na cukrzycę powinny zwrócić na coś uwagę przed zastosowaniem pastylek isla® junior?
Wskazówka dla diabetyków: 1 pastylka zawiera 0,997 zamienników cukru = 0,083 WW.
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Post

Need Any Help? Or Looking For an Agent