Sposób działania
Długotrwałe nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej
i gardła
Sposób działania
Długotrwałe nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła
Jak działa isla®?

Niezależnie od tego, czy chodzi o suchość w jamie ustnej, chrypkę, podrażnienie gardła wywołujące kaszel czy drapanie w gardle – isla® ma odpowiednie rozwiązanie na różne dolegliwości związane z gardłem i głosem. Ssanie pastylek na gardło isla® ze specjalnym ekstraktem z porostu islandzkiego pielęgnuje suchą i osłabioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie. Pozwala to skutecznie i odczuwalnie złagodzić dolegliwości.

Mała pastylka, wiele właściwości
Co wyróżnia pastylki isla®?
Specjalny ekstrakt z porostu islandzkiego
Nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła
Wyprodukowano w Niemczech
Produkt wegetariański i bezglutenowy
Sposób działania isla®

W przypadku naruszenia wilgotnej warstwy ochronnej błony śluzowej jamy ustnej i gardła może dojść do wysuszenia błony śluzowej – nierzadko występuje drapanie w gardle i chrypka. Wtedy wkraczają do akcji pastylki na gardło isla® – ale w jaki sposób przynoszą ulgę wysuszonej i podrażnionej błonie śluzowej?

Podczas ssania pastylek isla® medic kompleks hydrożelowy z kwasem hialuronowym i specjalnym ekstraktem z porostu islandzkiego tworzą warstwę ochronną, która skutecznie nawilża podrażnioną i delikatną błonę śluzową, chroniąc ją przed dalszymi podrażnieniami. Pozwala to uniknąć dalszego wysuszenia – nawilżenie przyczynia się do samoregeneracji błon śluzowych. Dobroczynny kompleks hydrożelowy z kwasem hialuronowym i porostem islandzkim zawarte w pastylkach isla® medic szybko i trwale łagodzą nasilone dolegliwości.

Wyjaśniamy sposób działania isla®
Odtwórz wideo
Wyjaśniamy sposób działania isla®
Porost islandzki – podstawa wszystkich produktów

Wszystkie pastylki isla® zawierają sprawdzony specjalny ekstrakt z porostu islandzkiego o działaniu wzmacniającym i nawilżającym. Podczas ssania pastylek isla® original, isla® medic i isla® junior ekstrakt jest uwalniany niczym balsam i rozprowadzany w jamie ustnej, w gardle i na tylnej ścianie gardła.

Kompleks hydrożelowy – na nasilone dolegliwości

Podstawa odczuwalnego dobroczynnego działania isla® medic – guma ksantanowa i karbomer tworzą hydrożel, który ściśle przylega do błony śluzowej i chroni ją.

Z małej apteki na cały świat

Na pierwszym miejscu stawiamy dobre samopoczucie – produkty isla® to efekt prawie 150-letniego doświadczenia. Przeczytaj, jak prosta ale genialna myśl aptekarza Georga Heinricha Engelharda dała początek rodzinnej firmie i jakimi wartościami kierujemy się do dzisiaj.

Masz problemy z gardłem?
Wszystkie produkty isla®
Na problemy z gardłem i głosem
  • Skuteczne wsparcie regeneracji i łagodzenie podrażnień osłabionych błon śluzowych
  • Intensywne nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła.
  • Pastylki isla® junior i isla® original są odpowiednie dla dzieci od 4. roku życia, natomiast isla® medic – od 6. roku życia
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Post

Need Any Help? Or Looking For an Agent