Filozofia isla®
Moje gardło. Mój głos. Moja isla®.
Filozofia isla®
Moje gardło. Mój głos. Moja isla®.
Nasza filozofia i wartości

Gardło i głos są bezcenne – i właśnie dlatego od prawie 150 lat opracowujemy produkty, które przynoszą ulgę od pierwszego drapania w gardle do nasilonych problemów z gardłem i głosem. W ten sposób chcemy – dosłownie – dać ludziom silny głos, ponieważ wierzymy, że głos może przenosić góry. Dzięki niemu wyrażamy myśli i emocje, zmieniając tym samym świat.

Z małej apteki na cały świat

Historia sukcesu isla® rozpoczęła się, gdy Georg Heinrich Engelhard przekazał założoną przez siebie w 1826 roku aptekę Rosen swojemu synowi – co prawda Karl Philipp Engelhard nie prowadził jej osobiście, ale kontynuował ideę pomagania ludziom. Opracował oryginalną recepturę pasty z porostu islandzkiego – kamień węgielny naszego przedsiębiorstwa. Od 1872 r. isla® moos stanowi nasz najbardziej ceniony wysokiej jakości produkt. To jednak nie wszystko – dzięki isla® moos nasza mała rodzinna firma przekształciła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo, które aktualnie zatrudnia ponad 400 pracowników.

Odkryj isla® – wsparcie dla gardła i głosu
Odtwórz wideo
Innowacje i badania w służbie zdrowiu

Wsparcie gardła i głosu stanowi istotę naszej działalności. Od ponad 60 lat z pasją prowadzimy badania dotyczące wpływu produktów isla® na zdrowie. W trosce o dobre samopoczucie użytkowników wykorzystujemy najnowsze technologie. Oczywiście w przypadku pastylek isla® chcemy zapewniać najwyższej jakości badania, dlatego zawsze oceniamy je według najwyższych międzynarodowych standardów jakości.

Nasze zaangażowanie

W przypadku produktów isla® patrzymy perspektywicznie – zależy nam na zrównoważonym rozwoju, dlatego ważne jest dla nas, aby działać zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i wspierać projekty społeczne. W naszej firmie zaczynamy od kompleksowego kształcenia i wspierania naszych pracowników. Ponadto gwarantujemy, że surowce wykorzystywane do wytwarzania naszych produktów są starannie dobierane i kontrolowane.

Masz problemy z gardłem?
Wszystkie produkty isla®
Na problemy z gardłem i głosem
  • Skuteczne wsparcie regeneracji i łagodzenie podrażnień osłabionych błon śluzowych
  • Intensywne nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła
  • Pastylki isla® junior i isla® original są odpowiednie dla dzieci od 4. roku życia, natomiast isla® medic – od 6. roku życia
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Post

Need Any Help? Or Looking For an Agent