ISLA jest kobietą….

To hasło jest z nami od dawna i z roku na rok nabiera nowego, głębszego wymiaru. Co właściwie oznacza?

90% osób wybierających produkty ISLA to kobiety. Kobiety świadome, otwarte, dokonujące codziennych, często małych, ale ważnych wyborów. Wyborów dla siebie i swoich bliskich.

Tworząc komunikację na polskim rynku miałyśmy do czynienia z wieloma inspirującymi historiami kobiet, które ukierunkowały nas na szereg działań wspierających kobiecą energię i siłę, która z nią się wiąże.

W 2021 roku rozpoczęłyśmy cykl ISLA jest kobietą, gdzie podczas 12-stu wywiadów przeprowadzonych z ambasadorkami programu, rozmawiamy o cieniach osiągniętego sukcesu i tworzeniu własnej definicji szczęścia. Kobiety, które zapraszamy do rozmów osiągnęły sukces na różnych płaszczyznach, często będąc inspiracją dla innych nie tylko pod kątem skali osiągnięć, a przede wszystkim odwagi do życia z własnym planem na szczęście. Cykl zamyka 12-sty wywiad, wybór ambasadorki roku i przekazanie przez ISLA darowizny na fundację wspierająca przedsiębiorczość kobiet.

Kim jesteśmy?

Beata Czyrko – Dyrektorka Marketingu Salveo Poland

Choć od początku pracy zawodowej zarządzam marketingiem w branży farmaceutycznej, w sercu i z pierwszego wykształcenia jestem japonistką. 
W życiu i w pracy kieruję się częściej intuicją niż danymi, choć pozostaję otwarta na analizę i zdobywanie nowych umiejętności.

Od wielu lat opiekuję się na polskim rynku marką ISLA.

Pastylki na gardło ISLA od 150 lat naturalnie i z troską dbają o gardło i struny głosowe pacjentów na całym Świecie, ale nie tylko. ISLA wspiera także głos kobiet w przestrzeni społecznej i kulturalnej, w przedsiębiorczości, jak i codzienności. W Polsce marka ISLA jest pod strategiczną opieką kobiet, które jak każda z nas doświadczyły w życiu zarówno sukcesów, jak i porażek.

Wierzymy, że warto żyć w zgodzie z własnymi wartościami, mówić otwarcie i głośno o tym, co ważne, dzielić się doświadczeniami oraz wspierać się nawzajem w działaniu.

Natalia Jaźwierska – Specjalistka ds. Digital Marketing Salveo Poland

Od ponad 10 lat pracuję z markami wspierając ich komunikację i rozwój w Internecie. Swoje doświadczenia opieram na pracy w agencjach i consultingu zarówno dla dużych graczy rynkowych, małych startujących biznesów jak i osób, które chcą świadomie budować swój wizerunek. Dwa lata temu podjęłam się zdefiniowania na nowo komunikacji marki ISLA wychodząc poza ramy panujące na innych rynkach europejskich w branży farmaceutycznej.

Tak powstał m.in. cykl ISLA jest kobietą, w którym rozmawiam z kobietami o trudnościach w budowaniu i definiowaniu osobistego sukcesu. Ambasadorki ISLA to kobiety, które połączyła chęć rozmawiania o cieniach sukcesu i częstego redefiniowaniu go wraz z upływem czasu.

„Ja to widzę inaczej…”

Kolejnym elementem prowadzonych działań to cykl nagrań Ja to widzę inaczej, gdzie bazując na różnicach w postrzeganiu przez Beatę i Natalię podstawowych zachowań, zjawisk i postaw w życiu codziennym, powstają historie o rzeczach raz ważnych raz błahych, jednak zawsze wnoszących wiele we wzajemnym odbieraniu rzeczywistości.

Współprace z aktywnie działającymi kobietami

Od niedawna jesteśmy zaangażowani w szereg współprac z aktywnie działającymi kobietami. Wspieramy Sukces Pisany Szminką, organizację założoną przez Olgę Kozierowską, działającą na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie. W konkursie Bizneswoman roku, organizowanym przez Fundację jesteśmy partnerem kategorii Wpływowy Głos .

Pojawiliśmy się także, jako sponsor podcastów Justyny Mazur (CASTMAS 2023 oraz „Porozmawiajmy o otyłości”) oraz u Pauliny Mikuły znanej jako @paulina.inaczej, osobowości internetowej, prezenterki, menedżerki i popularyzatorka wiedzy o języku polskim.

Wszystkie projekty łączą niesamowite kobiety, które tworzą treści, uczą, dzielą się wiedzą, motywują od lat (Olga Kozierowska z Sukces Pisany Szminką, kto pamiętam, ile to już lat? 10? więcej?) do działania, wsłuchiwania się w siebie i łamania schematów.

To na pewno nie koniec tej pięknej przygody!

Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Post

Need Any Help? Or Looking For an Agent